DE
EN
PL
Imieniny:
Maury, Milany, Tomasza
Urząd Miejski w Szprotawie

ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa

tel. 68 376 38 11
fax 68 376 22 20
 
email: ratusz@szprotawa.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek: 08.00 - 16.00
wtorek-piątek: 07.00 - 15.00


MIASTA
PARTNERSKIE


jesteś tutaj:
Kontakt

Kontakt

Dane kontaktowe


Urząd Miejski w Szprotawie

ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa

tel. 68 376 38 11
fax 68 376 22 20
 
email: ratusz@szprotawa.pl

godziny otwarcia:  
poniedziałek: 08.00 - 16.00                                                                        
wtorek-piątek: 07.00 - 15.00


Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Sekretarz - Karina Jarosz ,
tel. +48683762236,
jaroszk@szprotawa-um.pl

Wydział Spraw Obywatelskich
Kierownik - Małgorzata Szymczak,
tel+4868 376 07 67,
szymczakm@szprotawa-um.pl

Wydział Edukacji Kultury i Sportu
Kierownik - Sylwester Chocholski,
tel. +4868 376 13 70,
chocholskis@szprotawa-um.pl

Wydział Inwestycyjny
p.o Kierownika - Jan Litwinka,
tel. +4868 376 07 92,
litwinkaj@szprotawa-um.pl

Wydział Rozwoju Gminy
Kierownik - Małgorzata Serafin,
tel. +4868 376 11 25,
serafinm@szprotawa-um.pl

Wydział Gospodarki, Rolnictwa
i Ochrony Środowiska

Kierownik - Zdzisława Grabowska,
tel. +4868 376 07 79,
grabowskaz@szprotawa-um.pl

Wydział Finansowy
Skarbnik Gminy - Jadwiga Nowak,
tel. +4868 376 07 91,
nowakj@szprotawa-um.pl

Jednostka Realizująca Projekt

Kierownik - Dariusz Gusta,
+4868 376 0771
gustad@szprotawa-um.pl

Formularz kontaktowy

Tytuł wiadomości:
Treść wiadomości:
Twój telefon:
Twój email:
Lokalizacja:

Kalendarz wydarzeń

Prev
Wrzesień 2014
Next
PoWtŚrCzPiSoNd
2 3 4 5 6
8 9 10 11 13 14
15 16 19 20
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
 
 
 

16/2014

 
 
 
 Szprotawa dawniej
 
 
 


  • Kampania
  • Lubuskie200
  • Dzialalnosc200
  • Agencja200
  • Centrum obslugi
  • Ziemialubuska200
  • Fundusz pozyczkowy
  • Agencja rozwoju
  • Urzad wojewodzki
  • Laur_oswiaty_baner
  • Olimp_lubuski
  • Szablon wałbrzyska
  • Logo UTW
  • Lubuska Niebieska Linia
  • PARP
  • Krajowy System Usług
  • PZFP
  • Logo_GLubuska